ЯК КИНУТИ ПАЛИТИ

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД КУРІННЯ*

Рекомендацій «як кинути палити» багато. До нас приходять на лікування від тютюнопаління, найчастіше ті, хто вже багато разів намагався розлучитися з курінням самостійно, неодноразово проходив лікування від нікотинової залежності різними методами, зокрема намагався закодуватися.

Ініціюють звернення курців за допомогою найчастіше родичі. Саме вони першими помічають — як змінюється у гірший бік здоров’я та зовнішній вигляд курця.

Як захворювання НІКОТИНОМАНІЯ виявляє всі риси наркозалежності: протікає у три стадії, фіксується на емоційно – чуттєвому, емоційно – вольовому рівні. Відрізняється сильним абстинентним синдромом, сильною залежністю і за короткий термін руйнує психосоматичне здоров’я.

Тютюнопаління входить у класичну трійку найпопулярніших у народі «антистресорів»: алкоголь + їжа + тютюн. Тому психологічний захист у курців сильний. Виправдовуються вони набором стандартних фраз: Курю не так багато. Здоров’ю це поки що не шкодить. Коли треба буде, сам кину».

Самостійно кидають небагато і зазвичай ті, над ким пролунав  «дзвінок», кому оголошено вирок у вигляді діагнозу, що важко скасовується, – рак, інфаркт, інсульт… На жаль, вираз «пізно копати колодязь, коли будинок охоплений пожежею», якраз про них.

Саме емоційно — стресова психотерапія без жодних шкідливих для здоров’я ліків дозволяє забути колишній потяг до тютюнового диму, яким би тривалим не був стаж курця. Бажання курити витісняється зі свідомості, підсвідомості, а також з рухових рефлексів.

Лікувальний вплив у нашій клініці нешкідливий, мобілізує власну силу волі і залишається в людині надовго, практично на все подальше життя.

З найкращими побажаннями, Лікар А.С.Сорока.

*Результат лікування індивідуальний і залежить від ступеня готовності пацієнта розпочати нове життя.