ЛІКУВАННЯ ЗАЙВОЇ ВАГИ

ЛІКУВАННЯ ЗАЙВОЇ ВАГИ*

Пацієнтам, що приходять до нас, з питанням «Як позбутись  зайвої ваги?» ми пояснюємо, що їхній діагноз у всьому світі звучить однаково «ОЖИРІННЯ!», що це діагноз спадково зумовленого хронічного, а отже, думаючого про рецидив, захворювання. На заяви типу: « Мало їм і набираю вагу, це винна моя вагітність, гормональні препарати, обмінні процеси, спадковість, часті стреси, сидяча робота, широка кістка…» — не втомлюємося повторювати, що калорії у повітрі не літають. Щоб набрати зайву вагу, треба вживати калорій більше, ніж витрачати. Простіше кажучи, з’їдати більше норми і вести при цьому малорухливий спосіб життя.

Ожиріння протікає по замкнутому колу, відомому алгоритму хронічних захворювань: РЕЦИДІВ – РЕМІСІЯ – РЕЦИДІВ…( НАБРАЛА – СКИНУЛА- НАБРАЛА…) і буває чотирьох ступенів залежно від кількості зайвих кілограм.

У реальному житті це так. Людина зріст 160 см повинна важити 160 — 100 = 60кг, а вона важить 66 кг (додала 10% загальної маси), її діагноз — ожиріння 1 ступеня. Додала 12 кг (20% маси) — 2-й ступінь, додала 18 кг (30%) маси — ожиріння 3 ступеня, додала 24 кг (40%) і більше — ожиріння 4 ступеня.

Завдяки зайвій вазі набувається маса додаткових захворювань: артеріальна гіпертонія, порушення роботи серця, хвороби венозних та лімфатичних судин, шлунку, підшлункової залози (панкреатит, цукровий діабет), хвороби жовчного міхура, суглобів, хребта… і т.д. організм таких людей «зношується» швидше і живуть вони, за інших рівних умов, на 30 – 40 років менше, ніж люди з нормальною вагою. Ось чому питання схуднення актуальні у будь-якому віці.

ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗАЙВОЇ ВАГИ МИ:
1. Знижуємо апетит.

2. Активізуємо рухову активність.

3. Закріплюємо нові харчові традиції (формулу триразового харчування, порційні страви, з перевагою продуктів рослинного походження).

Вирішуємо ми ці завдання понад 30 років. Важливо при цьому зміцнити нервову систему, активізувати вольові якості , щоб людина в подальшому житті могла керувати своїми емоціями.

Дорогі друзі, ми радіємо разом з Вами, коли Ви не тільки позбавляєтеся зайвих кілограм, але й забуваєте про підвищений артеріальний тиск, цукровий діабет, хвороби хребта та суглобів, гастрити, панкреатити, холецистити, хвороби нирок, серця та судин… при цьому реально молоді, подовжуючи своє життя на десятки років. Нам приємно зустрічати Вас у басейні, спортивному залі, на бігових доріжках разом із дітьми та онуками. Ми раді, що після нашого лікування Ви передаєте їм правильно сформовані нові харчові традиції, любов до активного, здорового тривалого життя.

З найкращими побажаннями, Лікар С.В.Сорока.

Відео 1 – Проблема та вирішення питання схуднення

Відео 2 – Схуднути без повторного набору ваги

Відео 3 – Як схуднути та повернути здоров’я

Відео 4 – Бути здоровим — це обов’язок людини

*Результат лікування індивідуальний і залежить від ступеня готовності пацієнта розпочати нове життя.